کیف دستی دانشجویی چرم گاو اصل
0

کیف دستی دانشجویی چرم گاو اصل طرح 2

222

کیف دست دوز چرم اصل گاو و جاجیم دانشجویی با الیاف طبیعی بدون تغغیر رنگ و قابل شستشو

اخطار: آخرین موجودی فعلی!
299,000 تومان
380,000 تومان

اینماد

کلیک کنید

مشخصات فیزیکی

ابعاد : 30*30 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

جنس : چرم و جاجیم
محل تولید : اصفهان
طرح : سنتی
کاربرد کیف : دوشی
دسته حمل کیف :
جیب خارجی :
جیب داخلی :
سایر توضیحات : قابل شستشو قسمت جاجیمی کیف با شامپو فرش توسط دست - توجه داشته باشید که دست‌سازه‌های هنری ممکن است کاملا با آنچه در گالری تصاویرِ کالا می‌بینید تطابق نداشته و شبیه باشند و با تغییراتی جزئی نسبت به همدیگر تولید شده باشند .

کیف های جاجیمی طرح های بسیار زیبا و چشم نوازی دارند که در آن از رنگ های گیاهی استفاده شده است . این کیف دستی دانشجویی زیبا که از جنس جاجیم  و چرم گاو اصل است وزنی حدود 300 گرم دارد . درب این کیف نیز با زیپ باز و بسته می شود  و درب جداگانه ای روی آن آمده است . دارای یک بند دوشی می باشد . 

تفاوت رنگ های مصنوعی با رنگ های طبیعی (گیاهی)

رنگ های مصنوعی از لحاظ دوام و استقامت به هیچ عنوان با رنگ های طبیعی قابل قیاس نیستند و رنگ های طبیعی تا زمانی  که از گلیم و جاجیم استفاده می شود تغییری نمی کنند و ثابت است . 

درباره جاجیم 

جاجیم یکی از قدیمی ترین پارچه های دستبافت ایران است و در حقیقت دستبافته ای شبیه گلیم به صورت راه راه و رنگین است که از نخ های پشمی یا پنبه ای و یا ابریشم و بعضاً کرک بافته می شود. ضمن آنکه برای نولید نخ جاجیم های ابریشمی نیز از نخ ابریشمی در تار و پود نخ پنبه ای در پود نازک استفاده می شود . 

خواص درمانی گلیم و جاجیم 

از مهم ترین خواص درمانی گلیم و جاجیم این است که به دلیل استفاده از پشم، موجب خروج الکتریسیته ساکن از بدن انسان می شود و خاصیت دیگر آن در لطافت و نرمی پوست تاثیر دارد به گونه ای که مثلا راه رفتن روی فرش های گلیمی و یا جاجیمی نه تنها باعث ایجاد ترک در پاشنه پا نمی شود بلکه ترک های ایجاد شده را نیز از بین می برد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*